Τιμονι για TIGER

Τιμονι για TIGER  

  Από: takis1964 στις 06/05/2008 8:31 πμ.

Ακομα δεν παρελαβα το καινουργιο μου Τiger και σκεφτομαι για αλαγη του τιμονιου!
Εχει αλλαξει καποιος το τιμονι του? και αν ναι με ποιο?

Re: Τιμονι για TIGER  

  Από: ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ στις 08/05/2008 2:47 μμ.

EXEIS ARKETES EPILOGES
EGW EBALA RENTHAL FATBAR MAZI ME KABALETA 160E OLA
UPARXEI KAI H LSL POU BGAZEI KAI H RIZOMA

Re: Τιμονι για TIGER  

  Από: Case στις 08/05/2008 7:44 μμ.

(Προειδοποίηση: σχεδόν highjack του thread...sorry)

Ρε Θωμά που χάθηκες; Καιρό έχουμε να σε ακούσουμε φιλαράκι. Όσο για το τιμόνι ρίξε καμιά φωτό του Tiger σου στο forum για τον takis1964 αν και νομίζω ότι θα τον βάλεις σε τρελά έξοδα μόλις το δει...
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Τιμονι για TIGER  

  Από: takis1964 στις 08/05/2008 8:26 μμ.

Case"(Προειδοποίηση: σχεδόν highjack του thread...sorry)

Ρε Θωμά που χάθηκες; Καιρό έχουμε να σε ακούσουμε φιλαράκι. Όσο για το τιμόνι ρίξε καμιά φωτό του Tiger σου στο forum για τον takis1964 αν και νομίζω ότι θα τον βάλεις σε τρελά έξοδα μόλις το δει... "


Τελικα μετα απο ψαξιμο στα φορουμ σημερα αγορασα το renthal road GENERIC MEDIUM 755-01
στα 55ε! δεν ηθελα να δωσω παραπανω ευρω και στα + μου αρεσαν οι γωνιες του!
παρεπιπτοντως ειδα ενα versus σημερα με χουφτες εργοστασιακες οι οποιες λες και ειναι φτιαγμενες για το tiger! πανεμορφες και με ωραιες γωνιες
τωρα παω για χουφτες απο bmw 1150!

Re: Τιμονι για TIGER  

  Από: greek_armada στις 08/05/2008 9:09 μμ.

Βαλτε καμμια φωτο ρε παιδια να φτιαχτουμε.Το τιμονι που εβαλες ειναι πιο μικρο??

Re: Τιμονι για TIGER  

  Από: takis1964 στις 08/05/2008 10:22 μμ.

greek_armada"Βαλτε καμμια φωτο ρε παιδια να φτιαχτουμε.Το τιμονι που εβαλες ειναι πιο μικρο??"


Το Τiger μου ερχετε τελος Μαιου
Τοτε θα το βαλω!
Απλα ειχα ενα τιμονι απο 1050 απο συνεργειο και κατατοπισμενος απο τα ξενα φορουμ καταληξα σε 2 και οταν πηγα Αλεξοπουλο πηρα αυτο που εμοιαζε ποιο πολυ στο μαμισιο
Η διαφορα ειναι στο υψος.το καινουργειο ειναι 2cm περιπου ποιο χαμηλο.
Επειδη ειμαι 1.72 πιστευω οτι θα μου κανει αλλιως στην μοτοροδα εχει προσθηκη +3 cm με 40 ευρω