διακοπτης αλαρμ

διακοπτης αλαρμ  

  Από: desert στις 09/09/2009 12:46 πμ.

μια χαζη ισως ερωτηση (θα εξαρτηθει απο τις απαντησεις σας!) αλλα βρε δι@ολε 13 χηνια και να μην εχει ενα διακοπτη να αναβουν ολα τα φλασακια? οι εγγλεζοι δε κανουνε ποτε στασεις για π.χ. κ@τουρημα?
Aφου δεν εγινα βιομηχανος... Εγινα μηχανοβιος!

Re: διακοπτης αλαρμ  

  Από: chris34 στις 09/09/2009 7:03 πμ.

Σε αυτο που λες εχεις δικιο αλλα αν εχεις τον datatool μπορεις να εχεις και αλαρμ!!
Ειναι μια πολυ μικρη διαδικασια αλλα απο το να μην εχεις καθολου κατι ειναι και αυτο!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: διακοπτης αλαρμ  

  Από: Gianno στις 09/09/2009 10:48 πμ.

chris34"Σε αυτο που λες εχεις δικιο αλλα αν εχεις τον datatool μπορεις να εχεις και αλαρμ!!
Ειναι μια πολυ μικρη διαδικασια αλλα απο το να μην εχεις καθολου κατι ειναι και αυτο!!"




ehhh??? pos ginete auto?
http://www.thehotelslist.com , all about hotels..

Re: διακοπτης αλαρμ  

  Από: Sprinter στις 09/09/2009 10:59 πμ.

Η πλάκα ειναι πως μέχρι της αρχές της δεκαετίας, νομίζω μέχρι να καεί το εργοστάσιο (2002?), οι Τ είχαν αλάρμ. Ειχαν και πιό ποιοτικά χειριστήρια. Παρόμοια αλλα πιο ποιοτικά. Οταν ξανάβγαλαν μηχανές από τη γραμμή παραγωγής η ποιότητα ειχε πέσει (και όχι μόνο στα χειριστήρια).
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: διακοπτης αλαρμ  

  Από: chris34 στις 09/09/2009 1:50 μμ.

Giann"
chris34"Σε αυτο που λες εχεις δικιο αλλα αν εχεις τον datatool μπορεις να εχεις και αλαρμ!!
Ειναι μια πολυ μικρη διαδικασια αλλα απο το να μην εχεις καθολου κατι ειναι και αυτο!!"




ehhh??? pos ginete auto?"


Οταν οπλισεις τον συναγερμο πατας αμεσως ταυτοχρονα το μαυρο και το γκρι κουμπι μαζι για 2-3 δευτερολεπτα και μπαινει το αλαρμ.
Βεβαια μεχρι να το κανεις μπορει να ερθει ο αλλος και να πεσει απο πισω σου αλλα κατι ειναι και αυτο!!!!
Εγω παντως το χρησιμοποιω συχνα!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: διακοπτης αλαρμ  

  Από: kontizas giwrgos στις 09/09/2009 11:45 μμ.

A ΡΕ ΧΡΙΣΤΟ.ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΧΑΧΑ ΜΕ ΕΣΩΣΕΣ.ΓΙΑ ΛΕΓΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΜΥΣΤΙΚΟ ΧΑΧΑΧΑΧ.ΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΓΩ ΕΤΟΙΜΟΣ ΕΙΜΑΙ