Σέλα σε Tiger.

Re: Σέλα σε Tiger.  

  Από: ATN PANOS στις 05/07/2009 8:03 μμ.


μα τι ειναι αυτα που λες κοριτσι μου?
θες να μας τρελανεις??
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Σέλα σε Tiger.  

  Από: denthnpalevw στις 05/07/2009 9:21 μμ.

αν στραβωσεις λιγο το σιδερακι στο ντεποζιτο ετσι ωστε να πιανει πιο σφιχτα το κουμπαμα στην σελα ισως να σου λυθει το προβλημα
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Σέλα σε Tiger.  

  Από: Aris. στις 05/07/2009 9:39 μμ.

κανα Endo κάνεις ?...ή ...τελειως φλορού μας βγηκες ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Σέλα σε Tiger.  

  Από: Cpt. Haddock στις 06/07/2009 12:25 μμ.

Ασε τα στραβώματα και τις αυτοσχέδιες πατέντες και πηγαινε να την κοιτάξουν....

Να πας στο μάστορα με το 12ποντο που έχεις στο αβαταρ και να τονίσεις το γεγονός οτι η σέλα φεύγει οταν κάνεις σουζες

(τζαμπα θα στην επισκευάσει )
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Σέλα σε Tiger.  

  Από: chris34 στις 06/07/2009 12:51 μμ.

Τσεκαρε αν σου εχει σπασει και η υποδοχη που εχει στην σελα που μπαινει το σιδερο απο το ντεποζιτο μεσα!!
Η ακομα καλυτερα κοψε τις σουζες......
Μια γυναικα με τιγρη εχουμε εδω μεσα μην την χασουμε και αυτην!!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Σέλα σε Tiger.  

  Από: Native στις 06/07/2009 2:12 μμ.

Σε 5 απο τα 10 Tiger η σέλα ξεκουμπωνει στις αποτομες γκαζιες, ειναι ελαττώμα απο το καλουπι απο το εργοστάσιο ,ή στο τεπόζιτο η στην σελα. Μην ανησυχεις Φανή Normal είναι( στα πλαίσια του ελαττώματος) αν το κυνηγήσεις, σε καλύπτει η εγγύηση, μπορείς να αλλάξεις ρεζερβουάρ...αξίζει όμως?

Εγω τι να πώ που άλλαξα για άλλο λόγο και το παλίο δεν ξεκούμπωνε ενω αυτο ξεκουμπώνει
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Σέλα σε Tiger.  

  Από: alki_viades στις 07/07/2009 12:03 πμ.

Cpt. Haddock"Ασε τα στραβώματα και τις αυτοσχέδιες πατέντες και πηγαινε να την κοιτάξουν....

Να πας στο μάστορα με το 12ποντο που έχεις στο αβαταρ και να τονίσεις το γεγονός οτι η σέλα φεύγει οταν κάνεις σουζες

(τζαμπα θα στην επισκευάσει )"



Πηγαινε σ'ενα μαστορα να σου ηλεκτροκολησει ενα λαμακι σαν επεκταση, προσοχη ομως μη το παρακανει

Re: Σέλα σε Tiger.  

  Από: fethry στις 07/07/2009 2:34 μμ.

Native"Εγω τι να πώ που άλλαξα για άλλο λόγο και το παλίο δεν ξεκούμπωνε ενω αυτο ξεκουμπώνει"

if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Σέλα σε Tiger.  

  Από: Native στις 07/07/2009 11:41 μμ.

Ακούω ιδέες....κάπως πρέπει να νικήσουμε την σέλα...θα βάλω Logo να μείνει μόνιμα πάνω!
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Σέλα σε Tiger.  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 18/09/2009 4:07 μμ.

Fani"Έχω ένα προβληματάκι με την σέλα μου. Σε έντονα ανοίγματα του γκαζιού και κυρίως όταν σηκώνω σούζα
η σέλα φεύγει απο το μπροστινό της κούμπωμα στο σημείο του τεπόζιτου!
Αλλά μόνο εκεί. Η σέλα δεν κουνιέται γαι να έχει πρόβλημα αλλά είναι σπαστικό.
Πρέπει συνέχεια να σταματάω και να την ξανακουμπώνω. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο?
Μήπως πρέπει να στραβώσω λίγο το σιδεράκι πάνω στο τεπόζιτο ή μήπως πρέπει να σταματήσω τις σούζες???
"


να πας στην εταιρεια να τους αρχισεις στα πουσ#%^$#@&^%$%^κια!!! γιατι δεν σεβονται τα λεφτακια σου και να σου δωσουν αυτο το οποιο πληρωσες!!!
σωστο μηχανακι!!!
ειτε εχει προβλημα απο μια βιδα εως ολο το μηχανακι!!!!
το προβλημα ειναι στο πλαστικο εξωγκωμα της σελας που ειναι πολυ ευλιγιστο και σε καθε {ζορι} φευγει απο την θεση του!!
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!