ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ?

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ?  

  Από: JOHN4589 στις 25/05/2009 1:51 μμ.

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ STREET TRIPLE ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.

http://www.moto.gr/forums/showthread.ph ... genumber=2


ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΑΣΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ. ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΕΑΝ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.
Η ΜΗΧΑΝΗ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ SUPER ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ. ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙ.

Re: ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ?  

  Από: chris34 στις 25/05/2009 1:55 μμ.

Φιλε αυτη η μηχανη υπαρχει και σε αυτο το forum δες εδω:
viewtopic.php?f=4&t=1066

Εινα παρα πολυ καλη η μηχανη και με πολλα extra!!
Λευκος Τιγρης!!see you................
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:39, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ?  

  Από: Costas στις 25/05/2009 1:56 μμ.

H αγγελία έχει μπει και στο φορουμ μας.Μπορείς να στείλεις pm για να ρωτήσεις λεπτομέρειες.Μην ανησυχείς,γιατί σε περίπτωση απάτης θα στείλουμε τον Sprinter να καθαρίσει.

Re: ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ?  

  Από: JOHN4589 στις 25/05/2009 3:11 μμ.

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ, ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΤΡΑΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΕΡΕΙ.

Re: ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ?  

  Από: penta στις 25/05/2009 4:54 μμ.

Ας απαντησει καποιος σαν τον ιδιωκτητη για να λυθουν η αποριες.Το μηχανακι εχει κανει 2000 σε 7 μηνες και βρισκεται σε κλειστο παρκιν.Εχει αλλαξει 4 φορες λαδοφιλτρα σε 9500 χλμ και ολα τα σερβις και τα εξτρα εχουν μπει στον καλαμοβρακα στον πειραια.Δεν εχει προλαβει δυστηχως για τον κατοχο να μπει ουτε μια φορα πιστα ουτε η κακομοιρα καν ενα κοντινο ταξιδακι να ξεπιαστη λιγο.Δεν ειχε την τυχη να ξαπλωση ουτε για λιγο τοσο καιρο και εν αναγκη δεχεται ακομα και πρωκτοσκοπησει για να δειξει την παρθενια της.Το μονο κακο που εχει ειναι οτι οσοι την ζηταν 6500 κ 7000 χιλιαρικα δεν θα την αποκτησουν γιατι ζητα να ΠΟΥΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΧΑΡΙΣΤΕΙ.

Re: ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ?  

  Από: JOHN4589 στις 25/05/2009 5:22 μμ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΒΑΛΩ. ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΜΩΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ. ΜΠΟΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ (ΠΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ).
ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ?
ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΥΤΗ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΙΣΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ.(ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ)

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ.