Θα κλάψουν μανούλες....

Θα κλάψουν μανούλες....  

  Από: Sprinter στις 01/04/2009 3:11 μμ.

Δυστυχώς, αυτό που από καιρό φοβόμουνα (αλλά δεν ήθελα να το πώ εδώ) μάλλον θα γίνει σύντομα πραγματικότητα


Ο Σάκης μάλλον πήρε τελειωτικά την απόφαση να κλείσει το συνεργείο. Αντ' αυτού η σκέψη είναι να ανοίξει (στον ίδιο χώρο) σουβλατζίδικο. Σε ερώτηση μου γιατί αυτό, μου είπε πώς φταίει η κρίση... ο Ελληνας τις μηχανές τις κόβει, το φαί όμως ποτέ. Αλλωστε, μου εκμυστηρεύτηκε, τον τελευταίο καιρό αυξήθηκαν οι περιπτώσεις που πελάτες ερχόταν στο μαγαζί ζητώντας σουβλάκι με τζατζίκι...

Είναι αμφίβολο αν ο Φίλιπας θα παραμείνει σαν ψήστης. Οταν ρώτησα τον Σάκη για αυτό μου είπε χαρακτηριστικά: ' Εισαι τρελός? Αυτός έχει μνήμη χρυσόψαρου. Σιγά μη θυμάται τις παραγγελίες..'

Οτι και να γίνει τελικά ευχόμαστε στον Σάκη καλή επιτυχία στις νέες του επαγγελματικές δραστηριότητες.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:38, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Θα κλάψουν μανούλες....  

  Από: coot στις 01/04/2009 3:29 μμ.

Σουβλατζίδικο ο "Σάκης" και δε πρόλαβα να κάνω το σερβις........
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Θα κλάψουν μανούλες....  

  Από: panos80 στις 01/04/2009 3:31 μμ.

1/4!!!
ελπιζω..

Re: Θα κλάψουν μανούλες....  

  Από: HelenKoR στις 01/04/2009 3:57 μμ.

[quote:3uig5qz4]Θα κλάψουν μανούλες....[/quote:3uig5qz4]

αλλά θα χορτασουν παιδακια

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Θα κλάψουν μανούλες....  

  Από: Cpt. Haddock στις 01/04/2009 4:44 μμ.

Καλό

Αν το έκανε θα ήταν καλή ευκαιρία να τσιμπήσουμε κανα-δυο απο τα 30 μηχανάκια που έχει μαζέψει εκει περα (και να δώσουμε το GN στον ΣπριΝΤερ που τόσο το γουστάρει )
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: Θα κλάψουν μανούλες....  

  Από: LevelOne στις 01/04/2009 6:25 μμ.

Re: Θα κλάψουν μανούλες....  

  Από: Sprinter στις 01/04/2009 8:27 μμ.

Ναι γελάς εσύ αλλά σε βλεπω να αλλάζεις την φόρμα με άσπρη ποδιά...

Μη στεναχωριεσαι όμως, θα πείσουμε τον Σάκη να σε κρατήσει. Αν όχι ψήστη, να φέρνεις τα νερά και τα ψωμιά..


edit by HelenKoR: το θεμα μεταφερεται στο στεκι της παρεας μιας και η 1 Απριλιου 2009 περασε
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:38, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.
Λόγος: edit