Καλησπερα στην ομαδα!

Καλησπερα στην ομαδα!  

  Από: G.Ned21 στις 27/11/2016 5:37 μμ.

Καλησπερα ομαδα ! Θελω να βαλω αυτοκολλητα στις ροδες και θα ηθελα να μου πειτε αποψεις και γνωμες ..
Η αληθεια ειναι πως εχει κατι σπασιματα στο χρωμα οι ζαντες ( ναι και οι 2 , και ειναι πιο οικονομικο απο να τις βαψω ) , και δεν εχω βρει πολλα σχεδια..Μου ειπαν τιμη γυρω στα 40Ε ..

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

Re: Καλησπερα στην ομαδα!  

  Από: dimchrist στις 28/11/2016 3:41 μμ.

Καλως ήρθες. Μου κάνει εντύπωση που σου έχει σπάσει το χρώμα. Εγώ είχα αγοράσει καθαρά για θέμα αισθητικής τα εν λόγω αυτοκόλλητα από το ebay πριν αρκετά χρόνια (5-6). Έχει μεγάλη ποικιλία και η τιμή ήταν σίγουρα η μισή από αυτή που αναφέρεις (δεν θυμάμαι ακριβώς πόσα είχα δώσει). Ξεκίνα με ένα serch σαν rim-stripes και όλο και κάτι θα βρεις.

Triple Way

Re: Καλησπερα στην ομαδα!  

  Από: G.Ned21 στις 29/11/2016 11:49 μμ.

Καλησπερα φιλε μου , το χρωμα εχει σπασει και στα πατακια μπροστα-πισω και στις ροδες..
Εψαξα στο ιντερνετ αλλα εικονα με τοποθετημενα αυτοκολλητα δεν βρηκα δυστυχως ..

Re: Καλησπερα στην ομαδα!  

  Από: jou στις 30/11/2016 7:54 μμ.

G.Ned21"Καλησπερα φιλε μου , το χρωμα εχει σπασει και στα πατακια μπροστα-πισω και στις ροδες..
Εψαξα στο ιντερνετ αλλα εικονα με τοποθετημενα αυτοκολλητα δεν βρηκα δυστυχως .."

μηπως ειναι δευτεροβαμενα;

Re: Καλησπερα στην ομαδα!  

  Από: G.Ned21 στις 02/01/2017 7:51 μμ.

Ισως φιλε μου δεν γνωριζω , διοτι το πηρα μεταχειρισμενο και αυτος δεν μου ειπε τιποτα !

Re: Καλησπερα στην ομαδα!  

  Από: mario στις 03/01/2017 12:23 μμ.

Ρίξε μια μάτια για τα σπρέι υγρού καουτσούκ....Plasti dip