ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!  

  Από: antonis lironis στις 12/10/2008 6:48 μμ.

Γεια χαρά σε όλο το forum. Προχθές αγόρασα το moto τρίτη extra με τα 100 μηχανάκια σε test! Το πήρα που λέτε για να δω πως αξιολόγουν το τιγράκι μου οι συντάκτες του συγκεκριμένου περιοδικού σε σχέση με τα υπόλοιπα on-off της αγοράς! Κια εκεί που πήγα να δω την ανωτερώτητα μου ξαφικά πέφτω απο τα σύννεφα. Σε αυτά τα 100 μοντέλα όλων των κατηγοριών δεν υπήρχε οχι μόνο ο Τίγρης αλλά ουτε ένα TRIUMPH!. Τσαντίστηκα απίστευτα. Αμέσως βρήκα το e-mail του τύπου στο περιοδικό και του έστειλα ένα e-mail που θα το θυμάται για πολύ καιρό!!! Μόνο ΜΑΛΑΚΕΣ δεν τους είπα!

Re: ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Aek1924 στις 12/10/2008 7:43 μμ.

Μηπως δεν το ειχανε στα ON-OFF και το εχουνε στα ΟΝ το τσεκαρες πριν τους περασεις γεναιες δεκατεσσερες?

Re: ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!  

  Από: antonis lironis στις 12/10/2008 8:43 μμ.

Δεν είχαν κανένα TRIUMPH σε καμία κατηγορία. Το έχω διαβάσει 5 φορές το περιοδικό! ΜΑΛΑΚΕΣ με πατέντα είναι. Είναι απλό. Αυτός που το σύνταξε το περιοδικό έχει κόλλημα με τα TRIUMPH. Θα βλέπει συχνα πινακίδες τους!!

Re: ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!  

  Από: Sprinter στις 12/10/2008 9:38 μμ.

Μπά. Θα τα σπάσανε στη διαφήμιση με τον Ηλιόπουλο...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!  

  Από: icet στις 13/10/2008 9:22 πμ.

Sprinter"Μπά. Θα τα σπάσανε στη διαφήμιση με τον Ηλιόπουλο... "



+1050
---biip biip---

Re: ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!  

  Από: stoupi στις 14/10/2008 7 μμ.

Εγω προσωπικά, τους -του συγκεκριμένου περιοδικού σχολιαστές και τεσταδόρους- τους έχω χεσμένους!!!
Και δεύτερον δεν με ενδιαφέρει πως αξιολογούν οι άλλοι τον Τίγρη μου, τον αξιολογώ μόνος μου και τον αγαπάω με όλα τα καλά του αλλά και τα κακά του!!
[size=150:quxslwvd]3 > 4

Re: ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!  

  Από: antonis lironis στις 15/10/2008 12:33 πμ.

Λοιπόν πήρα απάντηση από τον συντάκτη του συγκεκριμένου περιοδικού και ομολογουμένος με εξέπληξε με την καλοσύνη του, και που παραδέχτηκαν το σφάλμα τους ζητώντας μου συγνώμη! Ως αντάλαγμα θα μου στείλει κάποιες ετήσιες εκδόσεις που να περιέχουν τον Τίγρη! Απο την μια λέω μαλακίες λέει αλλα απο την άλλη αν ήταν δεν θα έμπενε καν στον κόπο να μου απαντήσει. Είδομεν!!!!!!

Re: ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!  

  Από: coot στις 17/10/2008 8:56 μμ.

antonis lironis"Λοιπόν πήρα απάντηση από τον συντάκτη του συγκεκριμένου περιοδικού και ομολογουμένος με εξέπληξε με την καλοσύνη του, και που παραδέχτηκαν το σφάλμα τους ζητώντας μου συγνώμη! Ως αντάλαγμα θα μου στείλει κάποιες ετήσιες εκδόσεις που να περιέχουν τον Τίγρη! Απο την μια λέω μαλακίες λέει αλλα απο την άλλη αν ήταν δεν θα έμπενε καν στον κόπο να μου απαντήσει. Είδομεν!!!!!!"

ρε τι σκεφτονται για να καλυψουν τις ...εξυπναδες τους.
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!  

  Από: spypetr στις 22/12/2008 6:24 μμ.

Αυτό δεν είναι τίποτα.
Μια χρονιά το περιοδικό είχε βγάλει το Transalp σαν το καλύτερο μηχανάκι για την Ελλάδα.......

Re: ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!  

  Από: fethry στις 23/12/2008 10:24 πμ.

spypetr"Αυτό δεν είναι τίποτα.
Μια χρονιά το περιοδικό είχε βγάλει το Transalp σαν το καλύτερο μηχανάκι για την Ελλάδα....... "

Σα δε ντρέπονται...
Αφού είναι γνωστό οτι το καλύτερο για ελλάδα είναι μακράν το astrea grand...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...