ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Savvas Drakakis στις 18/02/2014 12:01 μμ.

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους.
Δεν είχα ασφάλεια κλοπής.
Μίλησα με τον ιδιοκτήτη του πάρκινγκ κ τον ρώτησα αν ο χώρος είναι ασφαλισμένος για κλοπές.
μου είπε πως δεν κάνουν ασφάλειες σε τέτοιους χώρους.
Ισχύει??
επίσης, την προηγούμενη εβδομάδα η πόρτα κόλλαγε κ έμενε μισάνοιχτη.
πως μπορώ να κινηθώ σε αυτή την περίπτωση?
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: tasos_triple στις 18/02/2014 12:43 μμ.

φιλε μου σου ευχομαι να τη βρεις γρηγορα.
εφοσον το parking ειναι της πολυκατοικιας τοτε για τη πορτα κλπ θα πληρωνεται κοινοχρηστα οποτε θα υπαρχει ευθυνη
απο τον διαχειριστη.ωστοσο επειδη σε εναν φιλο μου του εκλεψαν το αυτοκινητο μεσα απο το parking η δουλεια ειναι απο μεσα...αλλα υπαρχει σε ολες τις πολυκατοικιες 2η πορτα που βγαινει στο parking,επισης η γκαραζοπορτα ανοιγει απο μεσα χειροκινητα...αρα αν πηρε το ματι σου οποιοδηποτε ασχετο μεσα στη πολυκατοικια αρκετες φορες η καποιο συνεργειο ας πουμε καλο θα ειναι να το τσεκαρεις

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Savvas Drakakis στις 18/02/2014 2:35 μμ.

asos_triple"φιλε μου σου ευχομαι να τη βρεις γρηγορα.
εφοσον το parking ειναι της πολυκατοικιας τοτε για τη πορτα κλπ θα πληρωνεται κοινοχρηστα οποτε θα υπαρχει ευθυνη
απο τον διαχειριστη.ωστοσο επειδη σε εναν φιλο μου του εκλεψαν το αυτοκινητο μεσα απο το parking η δουλεια ειναι απο μεσα...αλλα υπαρχει σε ολες τις πολυκατοικιες 2η πορτα που βγαινει στο parking,επισης η γκαραζοπορτα ανοιγει απο μεσα χειροκινητα...αρα αν πηρε το ματι σου οποιοδηποτε ασχετο μεσα στη πολυκατοικια αρκετες φορες η καποιο συνεργειο ας πουμε καλο θα ειναι να το τσεκαρεις"

Τάσο σε ευχαριστώ πολύ.
το πάρκινγκ δεν είναι της δικής μου πολυκατοικίας αλλά άλλης.
για 2η πόρτα δεν ξέρω γτ ακόμα κ ο ιδιοκτήτης μπαινόβγαινε από την είσοδο του πάρκινγκ.
το μόνο που έχω παρατηρήσει ήταν 2 άτομα που επεξεργάζονταν ένα παπί (με το οποίο κ έφυγαν) πριν κανα 1μιση μήνα μέσα στο πάρκινγκ.
από τότε δεν ξανάδα ούτε αυτούς ούτε το παπί παρκαρισμένο.
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: CK1 στις 18/02/2014 3:03 μμ.

Άμα κλέβουν και από κλειστά πάρκιγκ το επόμενο είναι να την βάζουμε στην κρεβατοκάμαρα...

Καλό κουράγιο και πολύ τύχη σου εύχομαι!

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: tonygk7 στις 18/02/2014 3:19 μμ.

Ελπιζω να βρεθει ο τιγρησ σου και συντομα…. και εγω ζωγραφου μενω και μου χαν φαει το ψυγειο του xt μεσα απο την πιλοτη πριν απο κανα 3 μηνο….(φαντασου μονο αυτο … και εφαγα την ξενερα τησ ζωης μου).. βεβαια ειναι ανοιχτη… αλλα το θρασος μερικων εχει παει στο απροχωρητο….θα χω το νου μου μπας και τον πετυχω τον τιγρη σου αλλα θα σου προτεινα να τρεξεις και σε συνεργεια….. σε πολλα μαλιστα … εγω πηγα μετα απο 2 μερες και ρωτουσα αν εχει κανεισ μεταχειρισμενο ψυγειο… για να δω μπας και βγαλω κανα λαβρακι…. παντως ελπιζω να τον βρεις … στειλε μου και ενα πμ για details… αν θες κατι μπας και βγαλουμε ακρη με τουσ παλιο μαλακ..ες , γιατι το εχω παρει πολυ προσωπικα εδω και μηνες περα απο τουσ συναγερμουσ που εχουν μπει…πεταγομαι και την νυχτα κατω να τσεκαρω αν ακουσω κανα θορυβο…. .τελσπα…. ελπιζω ολα να πανε κατ ευχην!!!
Keep on rolling baby!!!

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Savvas Drakakis στις 18/02/2014 7:55 μμ.

CK1"Άμα κλέβουν και από κλειστά πάρκιγκ το επόμενο είναι να την βάζουμε στην κρεβατοκάμαρα...

Καλό κουράγιο και πολύ τύχη σου εύχομαι!"

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Savvas Drakakis στις 18/02/2014 7:57 μμ.

nygk7"Ελπιζω να βρεθει ο τιγρησ σου και συντομα…. και εγω ζωγραφου μενω και μου χαν φαει το ψυγειο του xt μεσα απο την πιλοτη πριν απο κανα 3 μηνο….(φαντασου μονο αυτο … και εφαγα την ξενερα τησ ζωης μου).. βεβαια ειναι ανοιχτη… αλλα το θρασος μερικων εχει παει στο απροχωρητο….θα χω το νου μου μπας και τον πετυχω τον τιγρη σου αλλα θα σου προτεινα να τρεξεις και σε συνεργεια….. σε πολλα μαλιστα … εγω πηγα μετα απο 2 μερες και ρωτουσα αν εχει κανεισ μεταχειρισμενο ψυγειο… για να δω μπας και βγαλω κανα λαβρακι…. παντως ελπιζω να τον βρεις … στειλε μου και ενα πμ για details… αν θες κατι μπας και βγαλουμε ακρη με τουσ παλιο μαλακ..ες , γιατι το εχω παρει πολυ προσωπικα εδω και μηνες περα απο τουσ συναγερμουσ που εχουν μπει…πεταγομαι και την νυχτα κατω να τσεκαρω αν ακουσω κανα θορυβο…. .τελσπα…. ελπιζω ολα να πανε κατ ευχην!!! "

Να σαι καλά ρε φιλαράκι
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: seduce στις 18/02/2014 10:01 μμ.

μουνοπανα κλεφτρονια να ξερνατε αιμα και κοκκαλα απο το στομα.
μακαρι να βρεθει φιλος

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: johnygalan στις 18/02/2014 10:07 μμ.

Σάββα κρίμα ρε φίλε...ότι και να πούμε είναι λίγο μακάρι να την βρεις γρήγορα.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Tigris3 στις 18/02/2014 10:22 μμ.

Μακάρι να τη βρεις και γρήγορα φίλε. Όσο για τα κλεφτρόνια... όλα εδώ πληρώνονται.

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Savvas Drakakis στις 18/02/2014 11:46 μμ.

seduce"μουνοπανα κλεφτρονια να ξερνατε αιμα και κοκκαλα απο το στομα.
μακαρι να βρεθει φιλος"

να σαι καλά φίλε μου Τάκη
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Savvas Drakakis στις 18/02/2014 11:47 μμ.

johnygalan"Σάββα κρίμα ρε φίλε...ότι και να πούμε είναι λίγο μακάρι να την βρεις γρήγορα."

Γιαννάκη σ ευχαριστώ πολύ
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: Savvas Drakakis στις 18/02/2014 11:48 μμ.

Tigris3"Μακάρι να τη βρεις και γρήγορα φίλε. Όσο για τα κλεφτρόνια... όλα εδώ πληρώνονται."

σ ευχαριστώ πολύ φίλε Νίκο
[size=150:hzlp5hbd]Me:Dear God, will I ever get another motorcycle?
[size=150:hzlp5hbd]God:Keep the Faith son.....

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: tasos_triple στις 19/02/2014 11:59 πμ.

Σαββα κανε και καμια βολτα σε πολυσυχναστα μερη με καφετεριες κλπ.
πολλα απο αυτα τα μπασταρδα τις κλεβουν και τις κυκλοφορουν κανονικα χωρις πινακιδα

Re: ΕΚΛΑΠΗ Triumph Tiger 1050 ABS 2011  

  Από: kostas1975 στις 19/02/2014 5:24 μμ.

αν και δεν σε ξερω φιλε μου
ευχομαι να την βρεις!ειναι αμαρτια εδωσες τον ιδρωτα σου...
ευχομαι και παλι να την βρεις!!!