ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ?????

ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ?????  

  Από: stratofilio στις 16/10/2013 9:12 μμ.

Ανοιγω ενα θεμα γνωστο αλλα θελω τα φωτα σας.
Αγορα μοτο Μαιος 2013 εγγυηση 2 χρονια αλλα μονο σε εξουσιοδουημενα οπως και οποιαδηποτε αλλαγη εξατμισεισ και τα λοιπα οπου εαν τα βαλεις εκτος της μαμας εταιριας χανετε αυτοματα.
Καποτε πριν 4-5 χρονια ειχα ακουσει συζητησεις οτι οπου και αν πας την μηχανη η το αυτοκινητο σου η εγγυηση ισχυει και δεν χανετε και οποιοδηποτε συνεργειο με το πλαισιο σου μπορει να αντικαταστησει οποιαδηποτε εξαρτημα ειναι προβληματικο χωρις κοστος λογο εγγυησης.
Γιατι το λεω αυτο γιατι καλος η κακος υπαρχουν 2 εξουσιοδοτημενα συνεργεια 3 με του αλιμου του ιδιου εμπορου τα 2 και επειδη δεν μου αρεσει η φατσα τους(δεν εχω τσακωθει ουτε κατι αλλο ιδιαιτερο) ειμαι υποχρεομενος να παω εκει και να μην μπορω για παραδειγμα να παω σε συνεργεια που διαβασα εδω μεσα οπως του π.χ λεω του Κου. Κοντη που απο οτι λετε ειναι πολυ καλος και σχετικα με την εταιρια φθηνος
αυτα.
Σας αναμενω..

Re: ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ?????  

  Από: PTiger800 στις 17/10/2013 10:07 πμ.

stratofili"Ανοιγω ενα θεμα γνωστο αλλα θελω τα φωτα σας."


Οι ως συνήθως διιστάμενες απόψεις μας στο πιο κάτω thread. Προφανώς ξεκίνησε για άλλο μηχανάκι αλλά βασικά η συζήτηση είναι πάνω στις απορίες σου. Ο καθένας λέει την άποψή του. Διαλέγεις, συμφωνείς και παίρνεις απόφαση.

tiger-800-service-t4565.html
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: ΕΓΓΥΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ?????  

  Από: stratofilio στις 17/10/2013 3:57 μμ.

Σε ευχαριστω φιλε διαβασα το post τελικα μια απο τα ιδια απο οτι φαινετε εχουν και αλλοι τις ιδιες αποψεις