Εθεάθησαν

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Glober στις 13/08/2013 2:57 μμ.

Μαραθωνος σημερα μεσημερακι πηγαιναμε μαζι με ακομα ενα tiger 1050 SE... Αν δεν ηταν η μαμα εξατμιση θα εκοβα χερι (οχι το δεξι ομως) οτι ηταν ο theo...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Theozed στις 13/08/2013 10:42 μμ.

Glober"Μαραθωνος σημερα μεσημερακι πηγαιναμε μαζι με ακομα ενα tiger 1050 SE... Αν δεν ηταν η μαμα εξατμιση θα εκοβα χερι (οχι το δεξι ομως) οτι ηταν ο theo..."



Πςςς, κυκλοφορεί κι άλλο τέτοιου βεληνεκούς όμορφογλήγορο αγόρι εις τας Αθήνας;;;

Να μας ζήσει

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Glober στις 14/08/2013 12:16 πμ.

Theozed"
Glober"Μαραθωνος σημερα μεσημερακι πηγαιναμε μαζι με ακομα ενα tiger 1050 SE... Αν δεν ηταν η μαμα εξατμιση θα εκοβα χερι (οχι το δεξι ομως) οτι ηταν ο theo..."



Πςςς, κυκλοφορεί κι άλλο τέτοιου βεληνεκούς όμορφογλήγορο αγόρι εις τας Αθήνας;;;

Να μας ζήσει

"


Ε καλα... Εμοιαζε ειπαμε... Imitation δηλαδη!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: galileos στις 14/08/2013 9:31 πμ.

Στο νησί αποβιβάστηκαν φέτος πολλά Τ. Την τιμιτική τους είχαν τα 800άρια. Παρέλασε ένα Tiger 955 δικάβαλο, και μόλις χθες είδα ένα 1050 μαύρο μονοκάβαλο. Μου φάνηκε γρήγορος ειδικά για μέσα στην πόλη και τα στενά .

Προσοχή φίλε μου γιατί είναι δύσκολες ημέρες!
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Theozed στις 14/08/2013 1:40 μμ.

[quote="Glober":1s7r2wee]
Theozed"
Glober"Μαραθωνος σημερα μεσημερακι πηγαιναμε μαζι με ακομα ενα tiger 1050 SE... Αν δεν ηταν η μαμα εξατμιση θα εκοβα χερι (οχι το δεξι ομως) οτι ηταν ο theo..."



Πςςς, κυκλοφορεί κι άλλο τέτοιου βεληνεκούς όμορφογλήγορο αγόρι εις τας Αθήνας;;;

Να μας ζήσει

"


Ε καλα... Εμοιαζε ειπαμε... Imitation δηλαδη! [/quote:1s7r2wee]


Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: billy the kid στις 25/08/2013 5:30 μμ.

Σάββατο 24/8 στα φανάρια του ''Σωτηρία'' , αδερφό sprint st σε κόκκινο σαν το δικό μου, χαιρετηθήκαμε, εσύ έστριψες για Κατεχάκη, να είσαι καλά φίλε!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: memis στις 25/08/2013 9:30 μμ.

Σήμερα (Κυριακή 25-08) συνάδελφος με TIGER 1050 SPORT κόκκινο στη λίμνη Ευβοίας... χαιρέτησα, αλλά δεν ξέρω αν πρόλαβε να με δει....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: saligkaros στις 29/08/2013 4:25 πμ.

Πολλα tiger αποψε στην ευρυτερη περιοχη του ribas.....

Re: Εθεάθησαν  

  Από: teo_street3 στις 02/09/2013 11:12 μμ.

Σημερα στις 6 περιπου λευκο street triple στο the mall! Μολις παρκαρα εφευγες!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: madbiker στις 02/09/2013 11:49 μμ.

παει πολυς καιρος που μπηκα εδω για να δω αν με ειδε καποιος στο δρομο....νοσταλγω τις ομορφες εκεινες μερες....
ΜΕ ΜΠΛΕ SAXO ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ.plz ας μου κορναρει καποιος..
[size=150:19cvyl53] its better to burn out, than to fade away

Re: Εθεάθησαν  

  Από: sinister στις 03/09/2013 8:47 πμ.

madbiker"παει πολυς καιρος που μπηκα εδω για να δω αν με ειδε καποιος στο δρομο....νοσταλγω τις ομορφες εκεινες μερες....
ΜΕ ΜΠΛΕ SAXO ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ.plz ας μου κορναρει καποιος.."

ποτε θα φαω ξυλο απο κανεναν με μπλε saxo που τους κορναρω κ γυρνανε κ μου ζητανε τα ρεστα δεν ξερω!
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Εθεάθησαν  

  Από: pragias στις 03/09/2013 11:07 μμ.

Σήμερα το πρωί και ώρα 09 παρα 15 , με 9. Ένα ασημί daytona κατέβαινε την ελευθερίου βενιζέλου από ερυθραία προς κηφισιά. δυστυχώς ήμουν με την πάπια και όχι με την γυναικάρα μου..
Πάντα όρθιος παλίκαρε..
Το γκάζι είναι ύπουλο πράγμα!!
Σε πείθει ότι το χρειάζεσαι,
Σε ωθεί να το αποκτήσεις,
Σε ψήνει να το ανοίξεις...
και μετά κάθεσαι, μετρας τα "σπασμένα και αναρωτιέσαι τι λάθος έκανες !!!!!

Re: Εθεάθησαν  

  Από: vassat στις 07/09/2013 11:02 μμ.

11:45 (Σαββάτο 07/9) Μπλε Σκούρο Σπριντ στην διασταύρωση Αχαρνών και Τσούντα, Διονύσιε toi;
/ Β

ΥΓ Πάντως έχω να παρατηρήσω ότι οι κάτοχοι Σπριντ δεν αναγνωρίζονται(;) από τους υπόλοιπους της Φίρμας, στους 10 που χαιρετώ άντε ένας ή δύο να ανταποδίδουν...

Re: Εθεάθησαν  

  Από: Dennis G. στις 08/09/2013 12:16 πμ.

Βασίλη μου εγώ ήμουν.......

αλλά δεν σε είδα βρε φίλε !
Που ήσουν ?????

Re: Εθεάθησαν  

  Από: vassat στις 08/09/2013 9:03 πμ.

Dennis G."Βασίλη μου εγώ ήμουν.......

αλλά δεν σε είδα βρε φίλε !
Που ήσουν ?????"


Με ποδήλατο... στο άλλο ρεύμα,
πρασίνησε το φανάρι οπότε αδύνατο να σε προλάβω...
/ Β

ΥΓ Κανένα Σούνιο για καφέ Σ ή Κ πρωΐ; Τι λέει η ομάδα εκδηλώσεων; (όχι το επόμενο όμως)