Καλημερα σε ολους

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: mixalakis στις 12/05/2008 2:38 πμ.

Μηνά καλωσήρθες και εσύ στην αγγλοπαρέα!

Γενικά στο forum θα βρεις διάφορα θέματα που μας έχουν απασχολήσει κατά καιρούς με το tiger 1050.
Προσωπικά σε εφτά μήνες που έχω τον δικό μου τίγρη και μετά από 12.000χλμ τα μόνα πράγματα που έχω αντιμετωπίσει είναι ο εργοστασιακός συναγερμός, όπου χτυπούσε πολύ εύκολα και τον έχω δώσει για φτιάξιμο και μια αρυθμία του ρελαντί που οφειλόταν στην πεταλούδα γκαζιού.

Δεν ξέρω αν σε βοήθησα καθόλου, θέλω μόνο να σημειώσω πως το tiger δεν είναι απλά πιο όμορφο από το v-strom, αλλά και γενικότερα μια πιο καλή μοτοσυκλέτα που θα την απολαύσεις σίγουρα, αν και πάντα θεωρούσα το v-strom μια από τις πιο καλές μοτοσυκλέτες που έχουν βγει ποτέ.

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: stoupi στις 12/05/2008 7:18 πμ.

Εγώ το έχω 3 μήνες, συναγερμό βάζω αυριο δεν ξέρω, τα λάστιχα θέλουν πέταμα με την μια ( εγώ τα φοράω ακόμη θα τα αλλάξω μετά το καλοκαιρι) και χωρίς προεκτάσεις φτερών ή κάποια Top Case γεμίζεις νερά απο τον δρόμο με τη μία. Κατά τα άλλα το μοτόρι πετάει!!!

ΥΓ¨Α!! Το ξέχασα, θα σε ματιάζουνε συνεχεια το νου σου!!!
[size=150:quxslwvd]3 > 4

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: Costas στις 13/05/2008 10:07 πμ.

Όπως και να χει,έλα σε καμια συνάντηση να σε γνωρίσουμε

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: Sprinter στις 13/05/2008 12:14 μμ.

Εσύ λέγε αμέσως τι τάισες την Ελένη χθές το βράδι....
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: Costas στις 13/05/2008 12:54 μμ.

Την πήγα για σπιτικά σουβλάκια!!Της άρεσε τόσο που έφαγε πολύ.Ένα ολόκληρο δηλαδή

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: HelenKoR στις 13/05/2008 12:54 μμ.

καλώς όρισες στο forum !
καλές βόλτες και καλά χιλιόμετρα με όποια μοτο κι αν έχεις !
ακόμα κι αν δεν πάρεις τον τίγρη , θα μας άρεσε να ερχόσουν στην διάφορες βολτουλες που οργανώνουμε !

καλως ορισες και παλι !


Sprinter"Εσύ λέγε αμέσως τι τάισες την Ελένη χθές το βράδι....
"



εχθές έφαγα ενα αρχοντικό σουβλάκι ! να ησουν εκει να έτρωγες κι εσυ !
τέλος το spam για σημερις
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: Sprinter στις 15/05/2008 10:38 πμ.

Ναι ρε Μηνά, να έρθουμε να γνωριστούμε από κοντά. Πότε θα είσαι ελεύθερος?
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: Sprinter στις 16/05/2008 1:30 μμ.

Που' σαι ρε Μηνά? Χάθηκες...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: Costas στις 16/05/2008 1:42 μμ.

Είμαι κι εγώ μέσα Μηνά,πες μας να ξέρουμε στο περίπου.

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 16/05/2008 1:49 μμ.

ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ!
ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΗΝΑ!

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: Sprinter στις 16/05/2008 2:02 μμ.

Ναι ναι. Ελπίζω να 'ρθει κι ο Δάνης να δώσουμε τα χέρια να λυθεί κι η παρεξήγηση

(Αν και εμείς μάθαμε Μηνά ότι κατέβηκες εχθές Αθήνα και δε μας είπες τίποτα. Γιατί ρε φίλε?)
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: Costas στις 19/05/2008 1:41 μμ.

Με τί κατέβηκες Αθήνα Μηνά;

Re: Καλημερα σε ολους  

  Από: Sprinter στις 21/05/2008 4:05 μμ.

Οχι. Μόνο τι ακριβώς μηχανάκι έχεις
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε