ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ABS ΛΕΥΚΟ

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ΛΕΥΚΟ  

  Από: strani στις 15/11/2010 11:35 πμ.

lioulios"Ότι και να πεις ...
Μεγάλη προσοχή παιδιά ΣΥΝΕΧΕΙΑ .

...Το λέγαμε και αλλού . Ένα μηχανάκι δόλωμα και να τους πιάσουν τους πούστηδες .Βούρδουλα !"

μεσα με χιλιααααααααα

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ΛΕΥΚΟ  

  Από: aimiliosbmw στις 15/11/2010 8:18 μμ.

IvoGeorge"Αιμίλιε ελπίζω σε θετικό αποτέλεσμα, θα έχουμε το νού μας...

Παιδιά προσοχή, ξημερώματα 04:20, 5/11 Γαλάτσι, σπάσανε κλειδαριά χτύπησε συναγερμός και σώθηκε. 14/11, 23:20 (πριν τρείς ώρες) ίδιο σενάριο, ίδια μέθοδος, ευτυχώς ίδιο αποτέλεσμα."


αστυνομια?αποτυπωματα?καταγγελεια? εκανες...???
παιδια μη το αντιμετςπιζετε αφου δε το πηραν φτιαχνω τη ζημια κι ολα ok!!!
το θεμα θελει δουλεια...σημερα εγω και μακαρι να ημουν ο τελευταιος!!!
αλλα δυστηχως εχει γινει σκουπα!!!!!!!!!!!!!!

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ΛΕΥΚΟ  

  Από: bob16 στις 18/11/2010 1:10 πμ.

ΑΙΜΙΛΙΕ - ΓΙΩΡΓΟ, ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ.
ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ FORUM ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ,ΠΗΡΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗΣ (ΕΥΤΥΧΩΣ) ΚΛΟΠΗΣ TIGER THN ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.
ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΝΟΥ ΣΑΣ ΣΤΑ ΕΞΕΙΣ :
- ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΕ DAIHATSU CHARADE 90-92 ΚΑΙ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΓΚΡΙ
- ΜΕΛΑΜΨΟΣ,ΠΕΡΙΠΟΥ 23-25 ΕΤΩΝ,ΑΔΥΝΑΤΟΣ ΜΕ ΚΟΝΤΟ ΜΑΛΛΙ
- Η ΤΣΙΛΙΑΔΟΡΙΣΑ ! ! ! ΠΕΡΙΠΟΥ ΙΔΙΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΜΕΛΑΜΨΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΙ ΣΤΗΝ ΜΥΤΗ (ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΤΕ
ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ) .
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΠΙΝΑΚΙΔΑ.
ΠΑΡΕΜΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΓΙΑ GPS TRACKER ?

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ΛΕΥΚΟ  

  Από: kostas5987 στις 21/11/2010 2:02 μμ.

Παιδιά γεια σας. Είμαι κι εγώ ένα ακόμα τυχερό θύμα απόπειρας κλοπής. Την περασμένη Κυριακή στις 6 το πρωί προσπάθησαν να μου την κλέψουν αλλά ευτυχώς χτύπησε ο συναγερμός. Παρόλα αυτά κατάφεραν να μου σπάσουν την κλειδαριά. Θέλει μεγάλη προσοχή! Πρέπει να οργανωθεί η αστυνομία και να τους πιάσει επιτέλους αυτούς τους τύπους. Καλό θα είναι ο καθένας που έχει πέσει θύμα, ακόμα κι αν δεν του την έκλεψαν, να το καταγγείλει στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής του.

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ΛΕΥΚΟ  

  Από: tharis στις 21/11/2010 5:47 μμ.

Τι γινεται ρε π!@#$%στη με τα Tiger ???
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ΛΕΥΚΟ  

  Από: aimiliosbmw στις 21/11/2010 5:54 μμ.

kostas5987"Παιδιά γεια σας. Είμαι κι εγώ ένα ακόμα τυχερό θύμα απόπειρας κλοπής. Την περασμένη Κυριακή στις 6 το πρωί προσπάθησαν να μου την κλέψουν αλλά ευτυχώς χτύπησε ο συναγερμός. Παρόλα αυτά κατάφεραν να μου σπάσουν την κλειδαριά. Θέλει μεγάλη προσοχή! Πρέπει να οργανωθεί η αστυνομία και να τους πιάσει επιτέλους αυτούς τους τύπους. Καλό θα είναι ο καθένας που έχει πέσει θύμα, ακόμα κι αν δεν του την έκλεψαν, να το καταγγείλει στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής του."


Κώστα σε ποια περιοχή? τι να πω...!!!για να μπουν στη ψυχολογία μου (μας) και μπας δραστηριοποιηθούν κάποιοι...θα πρέπει να τους κλέψουν πρώτα. Λυπάμαι που το λέω έτσι χοντρά αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα και αυτό εισπράττω (μιλάω για αστυνομία και κάποιοι που ξέρουν και παίζουν με το πόνο σου)

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ΛΕΥΚΟ  

  Από: aimiliosbmw στις 21/11/2010 8:45 μμ.

Δεν αντέχετε αυτή η αναμονή... χτυπάει τηλ και πετάγεσαι σαν ελατήριο...αλλά μάταια.
Ένα της σημάδι μόνο...???

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ΛΕΥΚΟ  

  Από: kostas5987 στις 21/11/2010 10:54 μμ.

aimiliosbmw"
kostas5987"Παιδιά γεια σας. Είμαι κι εγώ ένα ακόμα τυχερό θύμα απόπειρας κλοπής. Την περασμένη Κυριακή στις 6 το πρωί προσπάθησαν να μου την κλέψουν αλλά ευτυχώς χτύπησε ο συναγερμός. Παρόλα αυτά κατάφεραν να μου σπάσουν την κλειδαριά. Θέλει μεγάλη προσοχή! Πρέπει να οργανωθεί η αστυνομία και να τους πιάσει επιτέλους αυτούς τους τύπους. Καλό θα είναι ο καθένας που έχει πέσει θύμα, ακόμα κι αν δεν του την έκλεψαν, να το καταγγείλει στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής του."


Κώστα σε ποια περιοχή? τι να πω...!!!για να μπουν στη ψυχολογία μου (μας) και μπας δραστηριοποιηθούν κάποιοι...θα πρέπει να τους κλέψουν πρώτα. Λυπάμαι που το λέω έτσι χοντρά αλλά αυτή είναι η πραγματικότητα και αυτό εισπράττω (μιλάω για αστυνομία και κάποιοι που ξέρουν και παίζουν με το πόνο σου)"



Α ναι ξέχασα να το γράψω, στο Ν. Ηράκλειο. Όλα τα θύματα απ' ότι βλέπω είναι από τις γύρω περιοχές, τι να πω!!! πραγματικά όποιος έχει πέσει θύμα κλοπής ακόμη και απόπειρας αισθάνεται σαν βιασμένος!!! είναι τρομερή η ψυχολογία.

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ABS ΛΕΥΚΟ  

  Από: Tasos1050 στις 10/01/2011 9:57 μμ.

Καλησπερα.Για να γνωριζουν οσοι εχουν τιγρη στις τριγυρο περιοχες μου τον φαγαν και τον δικο μου σημερα το πρωι απο το αιγαλεω.

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ABS ΛΕΥΚΟ  

  Από: bonnie στις 10/01/2011 10:04 μμ.

fuck!

τι να πω φιλε μου... ψαξτο, μην το αφησεις ετσι...
εχουν σημειωθει πολλες κλοπες σε ταιγκερ, πρεπει κατι να γινει...
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ABS ΛΕΥΚΟ  

  Από: patapios στις 10/01/2011 10:34 μμ.

bonnie"fuck!

τι να πω φιλε μου... ψαξτο, μην το αφησεις ετσι...
εχουν σημειωθει πολλες κλοπες σε ταιγκερ, πρεπει κατι να γινει... "



Τι να γινει δηλαδη να σκαψουμε ενα λακο να τα βαλουμε μεσα να μην τα βρουνε γαμω το φελεκι τους????

Φιλε μου μακαρι να βρεθει σου ευχομαι.... απο που στο φαγανε (πηλωτη, πεζοδρομιο...) κ τι ωρα? (μερα η βραδυ)

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ABS ΛΕΥΚΟ  

  Από: bonnie στις 10/01/2011 10:39 μμ.

patapios"

Τι να γινει δηλαδη να σκαψουμε ενα λακο να τα βαλουμε μεσα να μην τα βρουνε γαμω το φελεκι τους????

"


δεν ειναι κακη ιδεα..
απλα η σκεψη ηταν, αυτο που λεμε εδω μεσα αλλα κ παραεξω, οτι αν συντονιστουν οι αρμοδιοι, κ βαλουν κατω κ μελετησουν τις κλοπες (τοποθεσια, ωρες, μεθοδος κλπ), γιατι να μην το ψαξουν παραπανω? η αστυνομια μονο με τις αντιτρομοκρατικες ασχολειται?
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ABS ΛΕΥΚΟ  

  Από: Costas στις 10/01/2011 10:46 μμ.

Με μελέτες και εξισώσεις δεν πιστεύω οτι μπορείς να σώσεις το μηχανάκι σου.Εγώ συμφωνώ με αυτό που είπε κάποιο παλικάρι για το δόλωμα.Παρατάμε κάπου ένα μηχανάκι σε εμφανές σημείο και μόλις εμφανιστεί το π@π@ρι ντου από παντού.

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ABS ΛΕΥΚΟ  

  Από: aimiliosbmw στις 10/01/2011 11 μμ.

1os μεσα ως παθων και κανενας μη βιωσει τετοιο συναισθημα

Re: ΕΚΛΑΠΗ TRIUMPH TIGER 1050 ABS ΛΕΥΚΟ  

  Από: Tasos1050 στις 11/01/2011 10 πμ.

Το μηχανακι δεν ηταν ουτε σε πιλοτη ουτε σε γκαραζ αλλα το σημαντικοτερο ειναι οτι εμεινα με ενα δανειο για 4 χρονια για ενα μηχανακι που δεν εχω και το πιθανοτερο να μην μπορεσω να ξαμαπαρω μηχανη για παρα πολυ καιρο!Αραγε αν δεν πληρωσω τι δανειο τι 8α μου κανουν 8α μου παρουν την μηχανη?