ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 01/03/2008 12:15 μμ.

Το μολις 68ωρων!!!! αν και επαγγελματιας φωτογραφος οπως ξερετε τα παιδια του παπουτση ειναι ξυπολυτα
θα ακολουθησουν πιο ωραιες σαφως!

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 01/03/2008 12:37 μμ.

ουτε τα πρωτα 100 klm δεν εχω κανει ακομα! λεω να ανεβω στη θεσ/νικη το αλλο σαββατο γιατι εχω 5 χρονια να παω και μου εχει λειψει πολυ.εκανα στρατο απανω και τον ευχαριστω που εζησα την πολη σου και τους ανθρωπους της.

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: Case στις 01/03/2008 12:39 μμ.

Κούκλες και οι 2. Γιωργο θα περάσω να βγάλεις και την δική μου 1 φωτο να τις έχουμε όλες μαζί.
Super Sprint thread!!!!!
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: spypetr στις 03/03/2008 1:10 μμ.

Ναι , κανονίστε για κανέναν καφέ, να γνωριστούμε κιόλας.......

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: DrDoom στις 03/03/2008 3:31 μμ.

Πολύ μ'αρέσει το ST

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: Leoni στις 03/03/2008 4:02 μμ.

ναι, αυτό που μου αρέσει είναι που σπανίζει κάπως στη χώρα μας.

δίνει μιά αξία, όπως και να χει

3>4

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 04/03/2008 12:12 μμ.

Οντως ΓΙΩΡΓΟ οι μονες διαφορες που εχουν ειναι το τιμονι και η ζελατινα.τα αλλαζεις και γινεται του '08

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: Sprinter στις 04/03/2008 3:10 μμ.

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ"ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΡΥΠΕΣ ΣΤΑ ΦΕΡΙΝΓΚ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΖΕΣΤΗ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΨΕΚΑΣΜΟ ΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΑΛΟΓΑ "


Περισσότερα άλογα δεν έχει. Που το βρήκες αυτό? Η διαφορά στον ψεκασμό (καλύτερη διαχείριση) πρέπει να είναι ανεπαίσθητη. Μόνο στο cold start πρέπει να φαίνεται που τα 2005-6 αργούν να πάρουν.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 04/03/2008 3:31 μμ.

ΣΠΡΙΝΤΕΡ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΣΑΙ ΑΘΗΝΑ?

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: Case στις 04/03/2008 4:21 μμ.

Διαφορές 05/06 - 07:

1) Fairing
2) Ψεκασμός (2πλάσια μνήμη για καλύτερα cold starts και οικονομία)

Διαφορες 07 - 08

1) Φώτα
2) καλύτερης ποιότητας μαρσπιέ για να μην διαλύεται το λάστιχο μετα τα 20.000 χλμ
3) διαφορετικά σημεία που πιάνουν οι βίδες στη σέλλα (ετσι μου φαίνεται εμένα τουλάχιστον)
4) Ναι και μεταλικό τάνκ (πως το ξέχασα!!!! αφου ήταν η αιτία που περίμενα 7 μήνες την μηχανή )
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:35, διορθώθηκε 2 φορές συνολικά.

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: Sprinter στις 04/03/2008 4:39 μμ.

Case"Διαφορές 05/06 - 07:

1) Fairing
2) Ψεκασμός (2πλάσια μνήμη για καλύτερα cold starts και οικονομία)

Διαφορες 07 - 08

1) Φώτα
2) καλύτερης ποιότητας μαρσπιέ για να μην διαλύεται το λάστιχο μετα τα 20.000 χλμ
3) διαφορετικά σημεία που πιάνουν οι βίδες στη σέλλα (ετσι μου φαίνεται εμένα τουλάχιστον)"



Και σιδερένιο ρεζερβουάρ δεν έχει το '08?

Επίσης 07 και 08 σε σχέση με 05-06: Ελαφρώς διαφορετική σέλλα, ψηλότερα κλιπόνς, στανταρντ η AERO ζελατίνα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:35, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: Sprinter στις 04/03/2008 4:41 μμ.

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ"ΣΠΡΙΝΤΕΡ ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΙΣΑΙ ΑΘΗΝΑ?"


Μένω Μεσόγεια παραθαλασίως, δουλεύω Ηράκλειο.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: Sprinter στις 04/03/2008 4:50 μμ.

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ"ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΧΕΙ 127PS ΕΝΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΕΧΕΙ 125PS, ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΨΕΚΑΣΜΟ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΦΙΛΤΡΟ - ΕΞΑΤΜΙΣΗ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΤΕ ΕΚΕΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΛΗ, ΔΗΛΑΔΗ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ "


Μπερδεύεις τα PS με τα BHP....

H T ανακοινώνει ακριβώς τα ίδια άλογα και την ίδια ροπή (αλλά στα 07/08 τη ροπή σε πολύ ψηλότερες στροφές. Προφανώς είχαν γράψει λαλακίες στα 05/06 για την ροπή στις 5.500).
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 04/03/2008 10:53 μμ.

και εγω μεσογεια ! χθες βγηκα μαραθωνος για βολτα.μηπως να τα πουμε?

Re: ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!  

  Από: Sprinter στις 05/03/2008 7:45 πμ.

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ"και εγω μεσογεια ! χθες βγηκα μαραθωνος για βολτα.μηπως να τα πουμε?"


Βεβαίως φίλε μου. Στείλε πμ να συνενοηθουμε
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε